Blíží se Aerodrome festival a velký návrat System Of A Down

System of a Down, foto Danny Clinch System of a Downfoto: Danny Clinch

Přestože hlavní festivalová sezóna v tuzemsku začíná pomalu přecházet do své klidnější fáze, protože nám končí červenec, i v srpnu je stále ještě na co se těšit. Vedle každoročních akcí tu letos máme jednu novinku, kterou je jednodenní festival Aerodrome, jenž se do Prahy „přestěhoval“ z Rakouska. A jeho česká premiéra nabízí velké jméno světové rockové scény, Serj Tankian tentokrát nedorazí sám, ale vezme s sebou celou svou původní kapelu System Of  A Down.

Na Výstavišti v Holešovicích se 14. srpna vedle SOAD objeví i američtí punkeři NOFX, jejich souputníci využívající prvky irské tradiční hudby Flogging Molly a také američtí heavymetalisté Killswitch Engage.

Koncert headlinera System Of A Down bude mít délku plnohodnotného samostatného vystoupení. První kapela, tedy Killswitch Engage, začne hrát v 16:00.

Vstupenky za běžnou cenu 1290 Kč a v případě stání u pódia za 2190 Kč jsou stále v prodeji v sítích Ticketportal a Eventim.

Aerodrome, Praha – Výstaviště, 14. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.