Brněnská Praha dnes ožije experimentálním noisem

Praha/4AM/Sneers, foto Michal Fridrich Praha/4AM/Sneersfoto: Michal Fridrich

Léto sice městské kluby uspalo, co se týče hudebních koncertů, ale brněnský kulturní prostor Praha – Fórum pro architekturu a média tuto okurkovou sezonu dnes naruší. Věrni tradici večerů experimentální hudby tu uprostřed týdne pořádají koncert dua Sneers původem z Berlína, nyní přijíždějícího z Říma. „Hudba Sneers je založená na snaze vyjádření noisu pomocí primitivních zvuků (zvonků, bicích nástrojů), neharmonických melodií (pomocí kytar a loopovaných zvuků) a experimentů (transformace zvuků rytmičáku pomocí drum machine, apod.),“ říkají k tvorbě Sneers pořadatelé.

Italskou dvojici doprovodí ještě vídeňský hudebník a performer Max Bogner, usazený v Berlíně a vystupující pod různými pseudonymy, známý zejména jako Margaret Unknown. Jeho projekt se soustředí na vztah zvuku a pohybu, pro Bognera je typická volná improvizace. Koncerty uvede a uzavře domácí DJ Warren S. Milk.

Detaily o vstupném se dozvíte na místě.

Sneers + Margaret Unknown + DJ Warren S. Milk, Brno – Praha/Fórum pro architekturu a média, 22. 7. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.