Brněnský klub Ahoy na přehradě oslaví druhé narozeniny, chystá se na léto

Brněnský klub Ahoy na přehradě oslaví druhé narozeniny, chystá se na léto Ahoy
Plážový klub, o který se starají lidé okolo Flédy, přesouvá hudební produkci z uzavřených prostorů do letního otevřeného prostranství, kde se symbolicky začíná již dnes. Nedaleko brněnské přehrady se bude vlnit v rytmu oslav druhých narozenin Ahoy. 
 
Vstupné je obligátně volné a tanečně laděnému programu vévodí Ventolin. Kromě něj se u příležitosti druhých narozenin v Ahoy představí také PSJ, JPJ, Saddan a Tom Holič. 
 
Na Přístavní 57 se touto událostí odstartuje letní sezóna, která již od června bude nabízet každé pondělí a úterý letní kino. V průběhu konání 20. ročníku Ignis Brunensis proběhnou tematicky laděné party, které nabídnou v komornějším a poměrně přívětivějším prostředí vyhlídku na ohňostroje. Během léta se pak naplno rozjedou party, nabízející všechny možné odnože elektronické hudby od electra přes house až dnb. Konkrétní akce pak bude možné postupně sledovat na stránkách klubu, který se stane oázou nejen hudby – k mání bude mimo jiné i letos volejbalové hřiště. 
 
Zkrátka, Ahoy i tentokrát nabídne klubovou kulturu i během měsíců, kdy výheň center měst nepřeje uzavřeným prostorům.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.