Brno uvítá energický lunapark z Polska, přijíždí The Dumplings

The Dumplings The Dumplings

Po nějaké době se k nám vrací svižné alternativní duo z Polska, The Dumplings tentokrát zahrají brněnské Flédě. Ke konci února ukáží, jak vypadá snový, ale především alternativní skotačivý pop.

Na Flédě duo vystoupí jen necelý měsíc před velkou americkou premiérou, což je pro klub velká čest a pro fanoušky příslib perfektní formy a vybroušeného zvuku,“ poznamenává dramaturg Flédy Josef Unčovský. Mladá polská skupina, kterou má v merku mimo jiné NME, následně zamíří na SXSW v americkém Texasu. České publikum mohlo vidět dvojici na Colours of Ostrava.

The Dumplings jsou anglicky zpívající Justyna Święs a Kuba Karas s kytarou a samply, jindy za bubny. Tentokrát přijždí s na podzim vydanou dvojkou Sea You Later. „Specialitou koncertu bude warm-up set střižený Tomem Holičem & PSJ. Vousatá dvojka se postará nejen o rozehřátí publika, ale i o afterparty prodloužené čtvrteční jízdy,“ uzavírají z Flédy.

The Dumplings + Tom Holič & PSJ, Brno – Fléda, 25. 2. 16 

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.