Česko-polský noisový večírek v Brně

Przepych Przepych Foto: Maciek Bielawski

První říjnový čtvrtek rozezní brněnský Bajkazyl české a polské experimentální kapely dotýkající se žánrů jako je noise-rock nebo techno. Od našich severních sousedů dorazí Przepych, duo z vratislavské DIY scény, které ve svém chaotickém setu kombinuje rovné beaty s jazzem. Oba členové mají prsty v minimálně dalších pěti kapelách, z nichž za zmínku stojí například KurwsTi se se brněnskému publiku představili už dříve v klubu Skleněná louka. 

Tuzemskou scénu budou zastupovat olomoučtí Lebanon, jejichž živá vystoupení, kterým vládnou hlučné kytary s elektronikou a netradičními nástroji jako je např. míchačka, jsou plná energie a divokosti. Dále vystoupí přerovsko/olomoucká improvizační noise parta Zabloudil-a s kořeny v devadesátých letech, nedávno opět zformovaná v kompletním složení. Pokud nechcete, aby vám v uších zvonilo ještě na druhý den, nezapomeňte si špunty.

Przepych + Lebanon + Zabloudil-a, Brno – Bajkazyl, 4. 10. 18

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.