Chee Chaak Fest láká na druhý ročník mezi vítkovickými pecemi

Chee Chaak Chee Chaak

Na Dolní Vítkovice již dávno nesedá prach. A již dávno nemají na oblast bývalých železáren monopol pouze Colours. Hudebních akcí přibývá, ku potěše i těch alternativních. Chee Chaak Fest si vloni odbyl úspěšnou premiéru a nyní láká na druhou červnovou párty, tentokrát v nově zrekonstruovaném Provozu Hlubina, prostředí bývalého černouhelného dolu.

Kdo se bude účastnit? Prozatím je potvrzena šťastná sedmička. Zahalí například shoegaze opar Manon Meurt, post-punková hluková přímočarost Benelux, čistoskvoucí ozvěny garáže The Maggie's Marshmallows, temné ambientní probublávání Sister Body či psychedelie v dvojím podání (Mancuso a Vellocet Roll) a vazbící grind (Hibakusha).

Lístky jsou za hubičku. V předprodeji vás vyjdou na 350 Kč, na místě pak na čtyři sta. Objednávat lze jednak na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jednak osobně na koncertech promotérů z Chee Chaak Tips a v dalších ostravských koutech.

Chee Chaak Fest 2015, Ostrava – Dolní Vítkovice, 12.–13. 6. 15

Moravskoslezská scéna vůbec ožívá. Důkazem budiž dubnové veselí s českými nadějemi v Kopřivnici.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.