OFF Festival představuje první jména: Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum a Beach Slang

OFF Festival představuje první jména: Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum a Beach Slang

Ještě jsme ani nestihli vstřebat dojmy z uplynulé katovické mytologie stromů a evropský svátek alternativní muziky už láká na další ročník ve slezské metropoli. První čtveřice potvrzuje, že OFF se měnit nehodlá. Opět bude žánrově pestrý, přinášející netradiční a nehoufně skloňovaná jména.

První srpnový víkend se můžeme těšit na grindcorové harcovníky Napalm Death, břitké hiphopové společensko-kritické vyděděnce Sleaford Mods, elektronického producenta a čelného představitele současného footworku Machinedrum či letos debutující punkové floutky Beach Slang. V kuloárech se navíc šušká, že téměř určitě se letos na OFFu představí i Caribou a ANOHNI. Na definitivní potvrzení si musíme ještě počkat, ale mnohé indicie, třeba navázání spolupráce s Colours of Ostrava, tomu nasvědčují.

Kdo by si chtěl nadělit lístek na OFF pod stromeček, má šanci ukořistit limitovanou sérii early birds, které vyjdou na 180 zlotých (cca 1120 Kč). Jakmile se tato várka vyprodá, stoupne cena vstupenek na 230 zlotých (1430 Kč).

OFF Festival 2016, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 5.–7. 8. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.