Cold Cold Nights vydali Ten Years Later a vyráží na turné

Cold Cold Nights Cold Cold Nights foto: Karolina Ketmanova

Cold Cold Nights křtí novou desku Ten Years Later, v rámci turné s nimi vystoupí Ivy Z a další hosté. Druhá deska vyšla začátkem listopadu pod hlavičkou DIY labelu Black Pear Label.

„Vydáváme s kapelou po pěti letech novou desku a jsem tím úplně pohlcenej. Konečně mám zase prostor dělat něco, co mi dáva smysl, a navíc s lidma, který mám strašně rád a vážím si jich. Taky mám radost z toho, že se naše kapela stala platformou pro spolupráci s různejma novejma i starejma kamarádama a obecně je do toho teď zapojenejch víc lidí, než kdy dřív,” avizoval novinku Jakub J Jirásek.

Pořadatelé koncertů o jejich hudbě mluví jako o „vlídném indierocku, jaký si lze snadno zamilovat – a nebude to láska na jednu noc” a „intimní a přece energické hudbě, elegantní, ale ne odtažité.”

Ke skladbě 11 Rue De Médicis natočili s Filipem Rejčem klip.

 Ten Years Later navazuje na jejich pět let starý debut (The) Last Summer, který posbíral nominace na nejednu hudební cenu. Turné už dříve odstarovalo koncerty v Berlíně a Drážďanech.

Cold Cold Nights + Ivy Z + Nichi Mlebom, Brno – Kabinet Múz, 22. 11. 22
Cold Cold Nights + Ivy Z, Praha – Kasárna Karlín, 23. 11. 22
Cold Cold Nights + Ivy Z, České Budějovice – Světadílna, 25. 11. 22
Cold Cold Nights + Tamara, Boskovice – Prostor, 3. 12. 22

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.