Colours of Ostrava 2014 odhalují první jméno, představí Johna Granta

John Grant John Grant

Ostravský festival Colours of Ostrava nezahálí a necelé tři měsíce poté, co jeho dvanáctý ročník zakončil svým koncertem Jamie Cullum, začíná prozrazovat jména pro ročník následující. Do kouzelného industriálního prostředí oblasti Dolních Vítkovic zavítá hudebník John Grant.

Naturalizovaný Islanďan, nemilým životním osudem semletý homosexuální písničkář John Grant vydal letos ceněnou sebereflexivní desku Pale Green Ghosts a živé provedení jeho kombinace záměrně uhlazeného soft rocku a temného depešáckého synth-popu slibuje silný koncertní zážitek. Minimálně jeho vystoupení na letošním OFF Festivalu tomu napovídá.

Nadcházející ročník Colours Of Ostrava proběhne od 17. do 20. července 2014 v již zmiňovaném areálu Dolních Vítkovic a nedočkavci si už nyní mohou v oficiálním e-shopu festivalu kupovat čtyřdenní vstupenky. Zájemce vyjdou na 1 390 Kč. Cena vydrží pro prvních 6 000 prodaných kusů či do 31. prosince 2013.

Colours of Ostrava 2014, Ostrava - Dolní oblast Vítkovice, 17.-20. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.