Čtvrtá Elekce, to je 36 hodin toho nejlepšího z české elektroniky

Elekce Elekce

Čtvrtá Elekce je alegorie na vyváženou stravu. Čtvrtý ročník pražského šestidenního festivalu vyvrcholí zítra, kdy s úderem sedmé večerní na šestatřicet hodin rozezvučí dvě stage, na nichž zahraje v úhrnu třicet hudebníků. Závěrečné hostině předcházela série přednášek, diskusí a jiných, s (elektronickou) hudbou spjatých událostí.

Elekce si stojí za tím, že je výhradně českou akcí, tudíž se honosí tím, že „právě lokální scéna nabízí rozmanitý výběr interpretů a kvalitní hudbu, která si čím dál více podmaňuje návštěvníky českých klubů.” Dlouhodobým cílem festivalu je zvyšování povědomí veřejnosti o české elektronické scéně a poskytnutí prostoru pro její realizaci. Co se najde na menu konkrétně? HRTL, držitel žánrového Anděla, Dizzcock a Aid Kid, ověnčení cenou Vinyla, Pandoo, naději, Space Love, TarnovskiLišaj, … a mnohé další.

Úplnou představu nabízí webové stránky Elekce. Vůbec nejlépe ale uděláte, když se necháte přesvědčit osobně. Servíruje se za příznivých 250 Kč. Dobrou chuť.

4. Elekce, Praha – Studio Prám, 3.–5. 6. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.