Čtyři kapely a jeden křest. Piper Records Night #2 uzavírá line-up

Strangers in the City, Brno, 21. 12. 14, foto Libor Galia Strangers in the City, Brno, 21. 12. 14foto: Libor Galia

Kopřivnice žije. Malé město již dávno neprodukuje jen kamiony, nýbrž se pomalu stává i centrem těch nejzajímavějších hudebních večírků na trase Beskydy–Ostrava. Starají se o to především lidé z Piper Records, Dialog Crew a jejich spřízněnci. Poprvé jsme díky nim křepčili v listopadu loňského roku, druhou šanci budeme mít letos v dubnu.

Kdo tentokrát do zákulisí kopřivnického Katolického domu zavítá? Shoegaze objev DIV I DED a maloměstské lo-fi Strangers in the City jsme už prozradili. Do vínku nyní organizátoři přidávají ještě alternativní pop Prodavače a math-rockové madebythefire, ovečky ze stáje labelu Piper Records.

Aby nebylo legrace málo, dočkáme se i slavnostních chvil – DIV I DED totiž při koncertě pokřtí svou debutovou kazetu, kterou vydávají u Dialog Crew. A možná přijde i kouzelník se čtyřstopým záznamem. „Dvojka bude samozřejmě lepší jako každý nový prací prostředek je lepší starého. Musíme se poučit z chyb. To znamená, že na baru bude více hruškovice...“ dodává s nadsázkou hlava Piper Records, Vladimír Schwarz.

Piper Records Night #2, Kopřivnice - Katolický dům, 11. 4. 15

Máte-li to do Kopřivnice kousek, můžete si zkrátit čekání na druhý díl Piper Records Night mnoha dalšími večírky, pořádanými v přidružené árt té kafé Mandala. Je libo The Finally, ples s Planetami, slovenskou divu Katarzii či mnohé další?

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.