Kopřivnická Piper Records Night popáté. Tentokrát mezinárodně

Povodí Ohře, Soulkostel Povodí Ohře, Soulkostel Libor Galia

Město tatrovek stále žije a tamní promotéři-nadšenci se nevzdávají a zvou na Piper Records Night. Popáté v Katolické besedě už v pátek 16. listopadu.

„Máte rádi indie rock, ženy s kytarou nebo kovbojku z pohraničí a zaťatý pěsti? Anebo snad muziku hlubokých devadesátek, stylovou pestrost a chuť experimentovat? V tom případě pro vás máme samé dobré zprávy,” říkají pořadatelé v čele s Vladimírem Schwarzem (Piper Records) a Markem Horynou (Živá Mandala).

Pořadatelé se letos poprvé rozhodli nahodit sítě i do zahraničních vod, a tak dorazí belgičtí Star Club West, kteří připomenou Yo La Tengo, Tortoise nebo Pinback. Kapela se v Česku zastaví ještě na dalších třech místech. Přijede také The Pau, polská písničkářka. Do Kopřivnice zavítají Povodí Ohře a s ní i křivdy pohraničí a temné městské legendy. Tradiční domácí barvy budou hájit Panenské plameny, jejichž debut Poníčky patří mezi to nejzajímavější mezi letos vydaným na české scéně. V pátek začíná beseda už o sedmé.

Piper Records Night #5, Kopřivnice – Katolická beseda, 16. 11. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.