Dalším jménem v line-upu Colours of Ostrava jsou The National

The National The National

Ostravský festival se chlubí dalším přírůstkem do svého letošního lineupu. Budou jím američtí The National, kteří loni vydali nepřehlédnutelné album Trouble Will Find Me. „Kapela ověnčená nominacemi na Grammy či Brit Awards si získala fanoušky po celém světě díky melodické, melancholické až niterné hudbě, které dominuje baryton zpěváka Matta Berningera“, tak zní slova pořadatelů ke kapele, která zahraje po boku hvězd jako je Robert Plant, francouzská šansoniérka Zaz nebo americké psychedelické duo MGMT.

Do programu Colours of Ostrava kromě The National přibyla i britská nu-jazzová kapela Hidden Orchestra, afrofunková formace Jupiter & Okwess International z Konga a projekt Ve Zou Via spojující trojici neapolských žen s akordeonem a tamburínami Assurd, argentinskou zpěvačku Enzu Pagliaru a mužský polyfonní sbor Lo Còr de la Plana z Marseille.

Vstupenky na celý festival pořídíte od 1790 Kč v e-shopu Colours of Ostrava nebo ve fyzické podobě za 1810 Kč na pobočkách Ostravského informačního centra. Tato cena je limitována časově do 31. března 2014. V prodeji je i zvýhodněné rodinné vstupné a VIP vstupenky pro zájemce o nadstandardní výhody.

Colours Of Ostrava, Ostrava – areál Dolní Vítkovice, 17. - 20. 7. 14  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.