David Pomahač vydává živák, chystá stream

David Pomahač, Café v Lese David Pomahač, Café v Lese foto: Kateřina Fialová

Jen pár hodin před prvním lockdownem pokřtil David Pomahač (ex-Kieslowski) svůj sólový debut Do tmy je daleko. Během večera se svým synem Jáchymem zahrál i několik dosud nevydaných písní, které jsou součástí právě vydaného živáku Live 11/3/2020.

„Mysleli jsme si, že měsíc po vydání alba, tedy už na jaře, to krásně oslavíme a uděláme si to hezký, 11. březen se nám líbil. Od 12. byl lockdown a všechno je od tý doby jinak. Deska Do tmy je daleko o hledání světla v temnotě dostala úplně jinej rozměr,” vzpomíná Pomahač.

Křehký písničkář se srdcem rockera v současnosti pracuje na druhém studiovém albu.  Na sobotu 20. března připravuje livestream z Music Clubu Kotelna v Litomyšli. Spolu s Jáchymem Pomahačem odehrají set složený ze sólových písní, éry Kieslowski i novinky z připravované desky. Stream koncertu Davida Pomahače lze podpořit zakoupením vstupenky.

V sérii Music non stop litomyšlské Kotelny v dalších streamech vystoupí Noví Lidé, Terne Čhave anebo Bitter Mood.

David Pomahač, Litomyšl – Kotelna, 20. 3. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.