Dean Blunt se stane jedinečným hostem olomouckého PAF

PAF - Přehlídka animovaného filmu v Olomouci PAF - Přehlídka animovaného filmu v Olomouci

Olomoucký festival věnovaný animovanému filmu se letos pyšní obzvlášť zajímavým hudebním doporovodem. Festival PAF, probíhající během 4. – 7. prosince, vyvrcholí v neděli s britským audiovizuálním umělcem Deanem Bluntem, zástupcem prestižního labeluRough Trades. Doprovázet jej přitom bude další premiérové vystoupení, a to prostřednictvím Slowmotiondancer, sólového projektu Dominika Gajarského, jméno jinak stojící třeba za Palermo.

„Bluntovy zpěvné deklamace na podkladech zvukových koláží a samplování se odvíjejí mezi žánry elektronické hudby, jazzu a temného pouličního blues s prvky noisu,“ popisují pořadatelé svůj úlovek. „Na současných koncertech vystupuje s Bluntem kytaristka Joanne Robertson a saxofonista Amir Shoat. Koncert proběhne v téměř absolutní tmě s jediným bodovým rudým světlem.“ Čtyřdenní oslava animovaného filmu tím ovšem zdaleka nekončí, návštěvníkům se představí ještě Lightning Glove (doporučujeme), Kolektiv, Makak či Freddy Ruppert.

Pro podrobné informace přejděte na stránky festivalu. Informace k jednotlivým koncertům ještě budou doplněny.

PAF - Přehlídka animovaného filmu 2015, Olomouc - různá místa, 4. – 7. 12. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.