Dobře ukrytý rituál Šamana ztráta

Dobře ukrytý rituál Šamana ztráta Marcel Skýba

Mezi Ostravou a Berlínem se pravotočivou spirálou koncentruje síla směrem k Prachovským skálám, kde na začátku září oslavuje Šaman ztrátu (snad jen léta). Leckomu se v Blatech podaří souznít s přírodou a setkat se s místním strážným duchem Pelíškem. Již čtvrtý rok tomu napomáhá dobře skrytý a obtížně dostupný festival ambientní a experimentální hudby.

Páteční večer je určen k nalezení se za zvuků Laserové struny Davida Vrbíka. Zkušenější mohou i pohledět do hlubin vyschlého plaveckého bazénu na SCHWARZPRIOR jako čistící četu veškerých nepravostí, jež nepatří k jádru jedince. Molly a po něm také DJ Bloody Tragedy dostrkají k poslední části zasvěcení.

Sobotní dopoledne slouží ke zpytování noci, poledne ke smaženému zlatu v časoprostorové anomálii Kemp Pařez. Odpoledne, nastane-li, k usebrání se a poslechu experimentů Járy Tarnovského přímo u Čajového Altánu v orientálním stylu. Na trans nebude sám, prý z Nového Zélandu, země legálních analogií LSD a THC, a potažmo také z Berlína dorazí Telemother Visionfather, jemný a vytoužený sobotní trip!

Zbylé diskrepance zasnění žhavým sloupem fotonů osvítí tuzemský Obelisk of Light, a to ještě za světla, protože v noci bude Jiří Havlíček promítat svůj film Týden za doprovodu Jana Kratochvíla (Dva).

Do té doby se z berlínského hudebního vydavatelství KELLER sjedou snad všichni, například tajemné Dshamilja, jež zahájí nový růst měsíce společně s tanečním Acud, a poté osamocen Niels Poensgen. Není toho zhola málo, a to ještě mezi nimi budou kázat univerzální porozumění naši Space Love. Toto je cesta, která bytost promění zhola.

Odvážní, kdož přijedou v pátek, zaplatí skromných dvě stě korun. Více nebo méně zde.

Šamana ztráta Ƹ̴Ӂ̴Ʒ The lost shaman 2016, Prachovské skály, 2.–4. 9. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.