Živá hudba 2020 ve fotografiích

Genot Presents #1, Praha Invalidovna Genot Presents #1, Praha Invalidovna Libor Galia

Rok 2020 začal velice slibně. Ještě 28. února jsme se nemohli rozhodnout, na jaký koncert se rozběhnout dříve, když jsme psali reportáž ze tří akcí zároveň, které probíhaly ve stejný večer v jednom nevelkém městě. Ani by nás tehdy nenapadlo, co přijde už za několik dní poté. Léto se na chvíli otevřelo zejména menším festivalům a některé kluby přes prázdniny připravily programy s účastí hlavně domácích kapel. Na podzim už zůstalo vše zavřeno na neurčito a pokud by někdo chtěl vyrazit na koncert, tak jedině online. I tento nezvyklý závěr roku zachycuje náš výběr fotografií, kterými ilustrujeme několik loňských událostí, kdy živá hudba mohla znít.

Vybíráme z fotek autorů Libor Galia, Václav Mach, Jan Kuča, Mária Karľaková a mizuki nakeshu, které pořídili na GenotPresents#1 a 2, křtu Ai fen, Konektiv Night, na Lodi tajemství, Kevinu Morbym, večírku Stoned to Death, ve vile Löw-Beer a na festivalech Okolojeles či Rosnička.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.