Experimentální elektronika v režii Gin&Platonic v ostravské PLATO

Gin&Platonic uvádí… Gin&Platonic uvádí…

Gin&Platonic je platforma, která skrze články a podcasty pravidelně pokrývá současnou experimentální a undergroundovou scénu, přičemž letos založila label a v PLATO pokřtí svůj nový release. Živý výstup moskevského eko futuristy Tropical Interface vyznávajícího organický grime a hi-tech elektro doplní ostravský klubový solitér Strachkvas. Večírek je naplánován na 3. listopadu.

„V jeho hudbě, protkané vysokooktanovými breaky, přírodními zvuky a nakažlivými syntezátory, se stejně jako u zbytku eco kolektivu střetává taneční futurismus s ekologickou utopií,” uvádí pořadatelé k hlavnímu jménu, moskevskému producentovi vystupujícímu pod pseudonymem Tropical Interface, jehož přiváží v české premiéře. „Na letošním albu u legendárního labelu Orange Milk posouvá hranice hi-tech elektroniky a podle nadšených ohlasů můžeme soudit, že hvězda Tropical Interface stoupá.”

„Zatímco v klubu trhal svými selekcemi parkety, doma poctivě piloval svůj originální sound,” uvádí k vývoji ostravského solitéra Strachkvase, který je známý pro své zběsilé DJ sety, které končívají až s východem slunce. „V Plato vystoupí se zbrusu novým materiálem na pomezí klubové dekonstrukce, post-IDM a herního soundtracku.”

Večírek završí a/nebo otevřou pořadatelé se spřátelenými představiteli Genot Centre a kolektivu Wrong, ti speciálně pro tuto příležitost spojí síly.

Gin&Platonic: Tropical Interface + Strachkvas + G&P DJs + Lasák/Měchura, Ostrava – PLATO, 3. 11. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.