Fajfr štýl opět rozezní bývalou sklárnu

Fajfr štýl opět rozezní bývalou sklárnu vizuál: Kateřina Hlahulková

DIY festiválek ve Vrbně pod Pradědem měl být jednou z prvních akcí letošního léta. Pozdní rozvolnění po dlouhé pandemické uzavírce ale nakonec dovedly pořadatele k přesunutí termínu na 11. září.

Letošní line-up opět nezklame příznivce domácích kytarovek. „S Chief Bromden spolu zažijeme vše, od chladných momentů zatmění, přes pocit dlouhého letního dne, červeného nebe při západu až po pomalé ponoření do setmění,“ lákají dramaturgové. Z opačného energetického spektra spíše prosluněného odpoledne zamíří do srdcí přítomných pětičlenná Tamara. Večer obohatí také prog-rockové trio z Prahy jménem Très či zlehka avangardní i zábavný nihilismus brněnských MMNK.

Vzdušná shoegazová mračna dovezou olomoučtí Leeb0rn, melancholicko spirituální prolínání zvukových čar zase vykouzlí Tomáš Palucha. Zkouškou odolnosti posluchačů bude brutální noisový přednes maskovaných V0NT. O tradiční party noci se pak postarají Ancestral Vision, Bariel s live setem a DJ's Yoga Kolektivu. Specialitou festivalu má být koncert sestavy Levantadores, kterou tvoří členové GOY/Čau Česko, KODDN/Ette Enaka či Ton Tron/Neoromantix.

Bližší informace o festivale se lze dozvědět po přijetí do soukromé FB skupiny, která se každým rokem rozrůstá. Celá akce je financovaná pořadateli a dobrovolnými příspěvky na transparentní účet.

Fajfr Štýl Fest #3, SkateClub Vrbno pod Pradědem, 11. 9. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.