Festival v rumunském Banátu láká na Ghost of You, Never Sol, Zrní či na dvojici Cermaque a Iamme

Festival v rumunském Banátu láká na Ghost of You, Never Sol, Zrní či na dvojici Cermaque a Iamme https://www.facebook.com/festivalbanat

Jestli už dlouho pokukujete po návštěvě Rumunska, ale organizovaný zájezd s cestovkou je vám protivný a na rebelskou výpravu na vlastní pěst si netroufáte, existuje ještě jedna dobrá možnost. Vydejte se do vesnice Eibenthal, která leží v rumunském Banátu a jednou z těch, kde žijí čeští krajané. Už popáté se tady bude v srpnu konat hudební festival.

Mezi potvrzenými hosty už je třicítka jmen, třeba Cermaque a Iamme, Ghost of You, Káča a Sára, Never Sol, Lucie Redlová, Stinka, Živé kvety nebo Zrní. Kromě hudby dostane prostor i divadlo.

V ceně vstupenky za 3499 Kč už je taky doprava autobusem a kempovné, samostatná vstupenka vyjde na 1200 Kč. S nákupem neotálejte, protože prostory vesnice nejsou nafukovací, a proto organizátoři stanovili maximální počet návštěvníků na 777. Veškeré informace nabízejí stránky Festivalu Banát.

Festival Banát, Rumunsko – Eibenthal, 17. – 21. 8. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.