Foe Dry, debut rock’n’rollových Vees, je na světě

Vees Vees

Nedávno jsme vás lákali na poslech čerstvého domácího rock’n’rollu – českobudějovičtí Vees tehdy pověsili na internet singl Wooden People. To byla první vlaštovka (nebo snad bájná německá raketa V3?) z jejich připravovaného debutového alba Foe Dry.

Jestli vám tři minuty písně Wooden People byly víc než milé, směle je zhruba jedenáctkrát vynásobte, k tomu přičtěte dobrý pocit z toho, že na takovou hudbu nemusíte jezdit za hranice, a z peněženky odečtěte sto jedenáct korun. To je cena, kterou Vees žádají za nové album. Už vyšlo virtuálně v mp3, brzy bude k sehnání taky na vinylech. Ke každému vinylu Vees přibalí ručně dělaný plakát i kód ke stažení mp3 zdarma. Ať ovšem nekupujete zajíce v pytli, poslechněte si Foe Dry tady.

Křest Foe Dry proběhne ve třech městech, a to v Praze (Roxy, 10. 10.), Plzni (Anděl Café, 12. 10.) a Českých Budějovicích (Velbloud, 15. 10.).

Tracklist:

Post The Rock

Johny Moon

Wooden People

Supernova

Summer Day

The Litlle One

The Continuing Story od Suzie and David

Give Me My Money Back!

Lie! Lie! Lie!

She’s So Busy

No More Chance

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.