Třináctka českých a slovenských kapel chce na Sziget. Vyberte, která z nich to bude

Sziget Festival Sziget Festival

Soutěž Jednou trefou na Sziget, v níž české a slovenské kapely zápolí o vstupenku, která jim zajistí koncert na maďarském festivalu Sziget, vstupuje do svého druhého kola. Kola, v němž mohou do výběru promluvit i posluchači a fanoušci. Právě jejich hlasy totiž rozhodnou, která z kapel si zpříjemní letní dovolenou.

Z více než 200 přihlášených skupin a hudebníků vybrala odborná porota šest semifinalistů z Česka a šest ze Slovenska. Přímým postupujícím do finále se díky největšímu počtu hlasů porotců stali rock'n'rolloví Vees. Seznam semifinalistů je následující:

Česko: Calm Season, Ghost of You, Kieslowski, Kittchen, Nylon Jail, Zrní

Slovensko: Bloom, Fallgrapp, Fresh Out Of The Bus, Nvmeri, Purist, Talkshow

Přímý finalista: Vees

Jednoho českého a jednoho slovenského finalistu vyberou posluchači nejpozději do 1. dubna na fm vlnách, a to prostřednictvím hlasování na Radiu 1 a Rádio_FM. Tato vítězná dvojice se pak společně s Vees představí od 4. do 6. května na sérii tří koncertů v Bratislavě, Praze a Brně, přičemž vítězem se stane ta skupina, která na těchto živých vystoupení získá nejvíce hlasů od diváků.

Jednou trefou na Sziget | finálové kolo:

04/05 Bratislava, KC Dunaj

05/05 Praha, Roxy

06/05 Brno, Fléda (+ vyhlášení vítězů)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.