Genot Centre slaví Vánoce s řeckým duem Ice Eyes a premiérou Tří oříšků

Genot Centre slaví Vánoce s řeckým duem Ice Eyes a premiérou Tří oříšků

Už počtvrté pořádá hudební kolektiv Genot Centre staročeskou vánoční besídku PurrPurra, na níž slibuje „svařák, cukroví, dobrovolný vstup, tajuplného Ježíška a adventní futuristickou hojnost se zástupci domácí i zahraniční elektronické scény.“ Večírek se uskuteční 14. prosince v žižkovském Punctu.

Sváteční hudební přehlídka láká na českou premiéru řeckého klubového dua Ice Eyes. „Jejich alba jsou chladnokrevnou přehlídkou dynamické organizace zvukového designu. Drobné těkavé útržky se zdánlivě nahodile spojují v masivní rytmické chuchvalce, než se opět roztříští na nezávislé prvky rozličných tvarů. Tisíce rozsekaných a pokroucených detailů neurvale zaplňují neznámé teritorium, aniž by ztratily kontakt s tanečním parketem. Ice Eyes ve své masivní produkci křísí zaprášený IDM futurismus a pod stromeček vám k němu přibalí premiéru AV setu od post-humanisty H5io6i54k,“ zvou organizátoři.

Další program slibuje video-reaktivní spolupráci Wima Dehaena aka Mango Object s Petrem Nápravníkem a jeho projektem Střed Světa, live set skotské producentky Evil Medvěd (Red For Colourblind), která nedávno vydala novou nahrávku Fictionkin a jejíž rozsekané grime beaty doplní tektonické vizuály Judity Levitnerové. Vánoce jsou jen jednou do roka, a tak line-up pokračuje ještě s egyptským hudebníkem a vizuálním umělcem Omarem El-Sadeka aka QOW – ten se letos představil na festivalu Unsound, post-industriální pražskou producentkou 3C 273 a pohádkovou premiérou projektu tri_orisky.tvrip.720p.mkv tria Kult masek, šumařˇˇˇ a Trauma v exkluzivní restaurované verzi od RealityCongress. Voda poteče do kopců, slunce nezapadne.

PurrPurra2.019, Praha – Punctum Krásovka, 14. 12. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.