Genot Centre zve na nevšední vánoční besídku

Genot Centre zve na nevšední vánoční besídku

O hudebním kolektivu Genot Centre je slyšet čím dál více, naposledy v nominacích na ceny Vinyla. Stejně jako loni pořádají v čase adventním Purrpurru, vánoční besídku, na které vystoupí „jihoafrický klubový maximalista“ HDMIRROR, jinak též jeden z již oznámených účinkujících berlínského festivalu dobrodružné hudby a umění CTM 2018. Genot Centre, jenž je též výrazným domácím nezávislým labelem vydává koncem prosince jeho nové album Anthem.

Speciálním hostem Purrpurry bude i zahraniční publicista Tristan Bath, který píše pro magazíny Wire nebo the Quietus. Je také hudebníkem vystupujícím pod monikerem Missing Organs, a zároveň i hostem třetí edice hudební networkingové platformy Konektor, která proběhem v neděli 16. prosince v prostoru Petrohradská kolektiv.

Žánrově nejbarevnější oslavu závěru roku okoření i zástupci domácí scény,“ dodávají ještě pořadatelé. „Těšit se můžete se na zvukového sochaře Martina Janíčka (Meteorismo) v improvizaci s organickým chemikem Wimem Dehaenem, jeden z největších objevů letošního roku Enchanted Lands v premiérové spolupráci s dekompozitorem moravských lidových tradic Trauma (Wrong), klubovou kurátorku Idu Elastic se setem na pomezí parketu a pokojíčku i autory nejlepšího hudebního blogu na východ od Aše Gin&Platonic se závěrečnou selekcí z nejtemnějších zákoutí Soundcloudu. O vizuální složku večera se postarají Nico Lin (Punctum), Linda Retterová, Reality Congress (BCAA System) a samotný HDMIRROR.“

Jste-li přes víkend v Praze, nenechte si ujít tento večer plný netradičních zvuků a hudeb v žižkovském klubu Punctum. O den později můžete zamířit na již zmíněný Konektor do Petrohradské, kde na téma nezávislých labelů budou diskutovat Peter Gonda, zakladatel Genotu Ondřej Lasák a slovenský zvukový umělec Jonáš Gruska. ~ Purrpurra FB událost ~ Konektor #3: labely a nezávislá média FB událost

Purrpurra, Praha – Punctum Krásova, 16. 12. 17

Konektor #3, Praha – Petrohradská kolektiv, 17. 12. 17

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.