Her Name is Calla zbrázdí Česko

Her Name is Calla Her Name is Calla

Anglická kapela vyráží na turné k právě dokončené třetí desce. Ta ponese jméno Navigator. A Her Name is Calla nemine tři města v rámci její propagace. Nejen v Praze, Brně a Olomouci se ke kvintetu z Leicesteru připojí čeští Flash the Readies.

Kapela Her Name is Calla, jejíž duší je zpěvák a kytarista Tom Morris, vznikla v roce 2004, jako folkové duo, a časem se stala předním anglickým post-rockovým zástupcem. Kapela sama označení post-rock popírá a ve svých živých vystoupeních klade spíše důraz na upřímné, lidské i hudební, sdělení, tolik typické pro folkové muzikanty,“ uvádí k úlovku Tomáš Valenta z brněnského klubu Boro. Očekávání u desky, která vyjde 5. května, jsou velká. Nejinak je tomu ovšem u českých Flash the Readies, jejichž album In Belvedere jsme ohodnotili v recenzi a kapelu představili v Czech it, a kteří rovněž představí nový materiál.

Her Name is Calla na turné:

14/04 – Praha, Café V lese

15/04 – Olomouc, Jazz Tibet klub

16/04 – Brno, Boro klub

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.