Hlasování na European Festival Awards je spuštěno, zvolte nejlepší letošní festival

European Festival Awards 2013 European Festival Awards 2013

Tak jako každý rok se po festivalové sezoně chystá udílení cen European Festival Awards. A vybírat bude nejen porota, ale také veřejnost. Hlasování bylo spuštěno 1. října a potrvá do 1. listopadu. Na stránkách euvoting.festivalawards.com můžete po registraci nebo přihlášení přes Facebook podpořit váš oblíbený festival.

Mezi středně velkými festivaly letos opět najdeme Pohodu a Rock For People, své želízko v ohni mají i Colours of Ostrava a slovenský Grape Festival, ve výběru jsou i Waves Vienna spolu s Waves Bratislava. Hlasovat můžete v několika kategoriích festivalů rozdělených podle velikosti, ale ve hře je také nejlepší line-up či nejlepší headliner a festivalová hymna.

Loni v kategorii velkých festivalů zvítězil belgický Planet Festival: Tomorrowland, ve středně velkých maďarský Balaton Sound a v malých polský Tauron New Music Festival. V listopadu se dozvíme první výsledky, vítězové budou oznámeni na ceremoniálu v rámci showcaseového festivalu Eurosonic Noorderslag v nizozemském Groningenu 15. ledna 2014. Hlasováním se zároveň můžete zúčastnit soutěže o dva lístky na kterýkoliv vítězný festival.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.