Indie Sessions poosmé. V Ostravě se bude v pátek křepčit na česko-slovenskou alternativu

Indie Session #8 Indie Session #8

Podzim v Ostravě alternativní hudbě přeje. K pravidelným cheechaakovským dýchánkům se totiž již tento pátek přidá i tradiční klubový festival Indie Sessions. V Barráku si odbude svůj osmý ročník. Čtyři hodiny hudby, čtyři kapely, čtyři koncerty. Pořadatelé tentokrát rozeslali pozvánky rovnoměrně nalevo i napravo od moravsko-slezské metropole, takže se na pódiu představí dvě české a dvě slovenské kapely.

Z Brna přijedou koncertní živlové Ghost of You, kteří před nedávnem okusili atmosféru největšího maďarského festivalu a kteří pilně zpracovávají čerstvé nápady, neboť na půlku října chystají novou desku. Ostrava nového materiálu jistě nezůstane ušetřena. Nemenší porce energie budou do publika vysílat také rock 'n' rolloví a punkoví rozervanci Wild Tides„Těla budou létat vzduchem,“ předpovídají organizátoři.

Svěží vánky od Dunaje pak přivanou pulsující jméno slovenského alt-popu, Bad Karma Boy, a synťákové electropopaře Purist. Vaše nejlepší taneční pohyby přibalte s sebou.

Kolik tahle sranda stojí, ptáte se? Hubičku. V předprodeji stovku, na místě sto čtyřicet. Pořád váháte, jestli páteční večer strávit v Barráku, nebo na Stodolní...?

Indie Session #8, Ostrava – Barrák, 2. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.