Jedna rodina ve streamu. Kurvy Češi křtí novou desku v Punctu

Jedna rodina ve streamu. Kurvy Češi křtí novou desku v Punctu

Hudební underground (v dnešním slova smyslu) se musel rychle přizpůsobit současné existenci v online prostředí stejně jako všichni ostatní. A tak se v pátek 5. února můžeme těšit na křest nového alba We Are Family pražské sebranky Kurvy Češi, které vydává label Stoned to Death Records. Ač jde o relativně novou partu, tvoří ji postavy známé z pražské scény kolem punku a tvrdých kytar. V sestavě figurují členové kapel Vole, Láska a přátelství nebo Ghettoblaster. Svůj styl charakterizují jako speedy acid hardcore punk.

Deska We Are Family vyšla dosud pouze na vinylu, analogová verze tedy předčila tu digitální, jež je ovšem v přípravě – i bez gramce si ji tedy celou poslechnete už brzy. Streamovaný křest doprovodí další pražská špína jménem Katzo, rovněž zastřešená zmíněným vydavatelstvím. Koncerty se fyzicky uskuteční v klubu Punctum, který můžete stále podpořit, je-li vám jeho existence milá (cestu k účtům najdete třeba v této zprávě). Pro live stream sledujte událost akce a facebookové profily Stoned To Records či Punctum – Krásovka.

Kurvy Češi + Katzo, Praha – Punctum – online, 5. 2. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.