Kittchen dodržuje prvomájovou tradici, vydá remixovou desku

Kittchen, Kopřivnice, 23. 3. 12, foto Libor Galia Kittchen, Kopřivnice, 23. 3. 12foto: Libor Galia

Tak jako k prvnímu máji neodmyslitelně patří polibek pod rozkvetlou třešní, patří k němu i nová deska tajuplného lo-fi kuchaře Kittchena. V dnešní době již plně etablovaný solitér české nezávislé scény dodržuje nastolenou tradici a 1. května vydá již čtvrtý rok po sobě novou nahrávku.

Kittchen ctí pravidelnou cykličnost studiová deska–remixová deska. Po debutovém Menu, remixovém Desertu a loňském, výtečném Radiu (recenze zde), se tak dočkáme další remixové kolekce – tentokrát s názvem Echo.

Celkem šestnáct skladeb (15 remixů a jeden cover) si budete moci první květnový den stáhnout zdarma na Kittchenově webu. Kdo by chtěl kuchaře podpořit, může si desku již dnes pořídit za symbolických 30 Kč na labelu Červený kůň.

Nové kabáty Kittchenovým písním ušili například post-hudba, Jiří Burian, rapper Kato z Prago Union či Cyril Kaplan z Vložte kočku.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.