Koncert olomouckých Nylon Jail s 3D projekcí v kině Aero už dnes

Nylon Jail Nylon Jail

Kapela Nylon Jail, o které jsme psali v prvním díle našeho seriálu o mladé české hudbě Czech It, zahraje dnes večer v pražském kině Aero v rámci Devil Is a Cowboy Tour. Doprovázet je bude duo Kieslowski, jež loni překvapilo albem Na nože. I o nich se více dočtete v již zmíněném článku.

Nylon Jail své živé vystoupení doprovodí trojrozměrnými hranými videosekvencemi, které připravili s režisérem Davidem Menclem a kameramanem Ondřejem Hruškou. Kapela kombinuje akustickou a elektronickou hudbu na žánrových základech rocku a country. „Chceme divákům zprostředkovat skutečně plnohodnotný trojrozměrný zážitek, proto budeme mít pro návštěvníky koncertu připravené kvalitní speciální 3D brýle,“ dodává frontman kapely Jiří Jirák. Na video pozvánku se můžete podívat níže. Vstupenka na dnešní koncert stojí 200 Kč.

V plánu je i pořízení záznamu koncertů z tohoto speciální turné, jenž by měl vyjít na nosičích Blue-ray. Nylon Jail připravují také nové album, které má vyjít na podzim tohoto roku.

Nylon Jail+ Kieslowski, Praha – kino Aero, 16. 4. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.