Kopřivnická Mandala v únoru láká na ukrajinskou Zapasku a slovenské Jelly Belly

Zapaska, Valašský Špalíček, Valašské Meziříčí, 21. – 22. 6. 2013 Zapaska, Valašský Špalíček, Valašské Meziříčí, 21. – 22. 6. 2013 Libor Galia

Není čajovna jako čajovna. Kopřivnické Mandale se díky jejím kulturním akcím jen tak nějaká nevyrovná. A tak z programu i tento měsíc vybíráme pro vaše uši to nejzajímavější.

Třináctého února přijede nezaměnitelná ukrajinská dvojice Zapaska, která za doprovodu různých roztomilých nástrojů čaruje skladby folkové i elektronické, zasněné i roztančené, v každém případě originální. Předskakovat jim bude kopřivnický písničkář Njumen.

Šestadvacátého února si tamní prostor podmaní Dirty Picnic, brněnský synth-pop, který trochu reinkarnuje New Order a jim podobné. Naváže slovenská kytarová shoegaze psychedelie Jelly Belly, tu jsme pro vás osobně vyzkoušeli minulý týden.

Hudební fanoušci si přijdou na své i ve filmové sekci. Sedmého února vás čeká Nick Cave: 20 000 dní na Zemi a 24. února dokument Evangelium podle Brabence. Kompletní únorový program (přednášky, vernisáž, divadlo) naleznete na stránkách Mandaly.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.