Zapaska, Valašský Špalíček, Valašské Meziříčí, 21. – 22. 6. 2013 Zapaska, Valašský Špalíček, Valašské Meziříčí, 21. – 22. 6. 2013 Libor Galia

Kopřivnická Mandala v únoru láká na ukrajinskou Zapasku a slovenské Jelly Belly

Není čajovna jako čajovna. Kopřivnické Mandale se díky jejím kulturním akcím jen tak nějaká nevyrovná. A tak z programu i tento měsíc vybíráme pro vaše uši to nejzajímavější.

Třináctého února přijede nezaměnitelná ukrajinská dvojice Zapaska, která za doprovodu různých roztomilých nástrojů čaruje skladby folkové i elektronické, zasněné i roztančené, v každém případě originální. Předskakovat jim bude kopřivnický písničkář Njumen.

Šestadvacátého února si tamní prostor podmaní Dirty Picnic, brněnský synth-pop, který trochu reinkarnuje New Order a jim podobné. Naváže slovenská kytarová shoegaze psychedelie Jelly Belly, tu jsme pro vás osobně vyzkoušeli minulý týden.

Hudební fanoušci si přijdou na své i ve filmové sekci. Sedmého února vás čeká Nick Cave: 20 000 dní na Zemi a 24. února dokument Evangelium podle Brabence. Kompletní únorový program (přednášky, vernisáž, divadlo) naleznete na stránkách Mandaly.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.