Kosmické duo Space love přijede na křest červenou metalízou

Space Love Space Love Libor Galia

Po pár měsících o sobě znovu dává vědět dvojice plná vesmírné lásky – Space Love. Duo stále pokračuje ve svých zaběhnutých hipster kolejích, kterými se řítí jako Šinkansen, avšak stále má čím překvapit. Ať už to jsou rytmy hlubokých beatů, kawaii koťátka či drony v plamenech, Space Love jsou tady pro každého milovníka kvalitního elektra.

Vesmírní hudebníci v současné době chystají nové album, které se již brzy dočká svého křestu. Pokud však zoufáte, že na něj nemůžete přijít, protože: jste nemocní / jste v zahraničí / nesnášíte lidi (nehodící se škrtněte), nemusíte ještě ztrácet naději. Křest nové desky bude specifický tím, že se uskuteční online za podpory rádiové stanice BCAA systém, v pátek 1. prosince.

Jako ochutnávku si Space Love připravili ještě horký pilotní singl s názvem Metalíza. Devadesátkový font intra v kombinaci se strhujícím rytmem a celkovým vzhledem klipu již napovídá, že nové album bude ta pravá futuristická jízda.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.