Voodoo se přidává na stranu rapu, debut vyjde na začátku srpna

Voodoo808 Voodoo808

„Nestandardní spaced-out rap shit”, označuje svůj vedlejší projekt producent a hudebník Voodoo, nově pod vlajkou labelu Hypno808 s přívlastkem 808. Voodoo808 vydá své debutové album TECHNO808 už 8. srpna. Zároveň s ohlášením debutu přichází také první skladba s klipem, za nímž stojí AKA47, s níž jinak tvoří hypergalaktické dojáky pod jménem Space Love.

„Díky tomu, že je každá věc srdcovka, mi ani žádná část nepřišla těžká, naopak,” uvádí Voodoo úhrnem k třinácti skladbám, které se na albu objeví. „Bylo hrozně příjemný dělat konečně to, co jsem dlouhý roky vždy dělat chtěl.” Tematicky má novinka vycházet jak se sluší ze života, některé ztvárněné vzpomínky přitom sahají až do dob dospívání, které Vojta Novák trávil ve Velké Británii. „Rap je další způsob vyjádření. Můžu vyjádřit pocity, který jenom beatama nebo grafikou nejdou, a do tohohle alba, jakožto mýho debutovýho rapovýho, jsem dal všechno, co jsem v sobě nosil celej život.”

V redakčních bilancích jsme poslední album Space Love pojmenované 666km/h zařadili mezi nejlepší počiny roku 2017. TECHNO808 bude v předstihu představeno v pražské White Pearl Gallery, kdy dojde na premiéru dalšího klipu.

Voodoo808, Praha – White Pearl Gallery, 4. 8. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.