Lásky z matrace a tygrované slipy. Poslechněte si debut Boy Wonder & The Teen Sensations

Boy Wonder & The Teen Sensations Boy Wonder & The Teen Sensations Libor Galia

Je libo trochu ironické nevkusné dekadence zabalené v přímočarých surfrockových melodiích s šedesátkovým nádechem? Trochu anti-anakreontských love songů o ženách, postelích a všeho kolem nich? Tak to tu máte Boy Wonder & The Teen Sensations a jeho debut Radical Karaoke.

Jakub Kaifosz se zřejmě se svými Wild Tides místy nudil, a tak si založil ještě šílenější one-man projekt, v němž se na koncertech promenáduje v tygrovaných slipech a v klipech s pussyriot kuklou na hlavě zpívá zamilované písničky o tom, jak chce svou milou slyšet prdět. Prudérnost však stranou, pod veškerou tou slupkou plnou recese se totiž skrývají skutečně chytlavé jednohubky s citem pro hit a pro uchopování rockandrollových tradic. Ostatně, posuďte sami, Boy Wonder svůj debut právě dává k ochutnání na bandcampu.

Kdo chce celou tu energii a bizarnost zažít naživo, případně si debutové album i fyzicky pořídit, bude mít na podzim příležitostí více než dost.

Boy Wonder & The Teen Sensations – podzimní koncerty: 

01/10 Praha, MeetFactory (+ Lust for Youth)
05/10 Plzeň (+ Kittchen)
09/10 Praha, Kašuan (+ Dalekko)
10/10 Secret Show
16/10 Znojmo
24/10 Praha, Sedmička (+ Kill The Dandies!)
13/11 Hradec Králové
07/11 Lhotka, U Olinka (+ Jéčko)
28/11 Praha
26/12 Plzeň

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.