Maďarský Sziget zve na Queens of the Stone Age, Jakea Bugga nebo Placebo

„Ostrov svobody“neboli maďarský festival Sziget, na který to nemáme od nás zase tak daleko, odhalil již významnou část svého letošního line-upu. Nechybí totiž první headlineři. Přesto je to zatím jen malé procento toho, co tento sedmidenní hudební svátek ještě přinese a oznámí.

O výletu do Budapešti byste měli uvažovat, pokud rádi na jednom místě uvidíte sběrače všemožných cen, duo rapperů Macklemore & Ryan Lewis, Queens of the Stone Age, zpěvačku, kytaristku a manželku Joshe Hommea Brody Dalle, písničkáře Michaela Kiwanuku, britské new rave mistry Klaxons, mladého klavíristu a zpěváka Toma Odella (který však rovněž přijede na hradecký Rock For People) nebo jeho o něco více rebelujícího vrstevníka a krajana Jakea Bugga, stále populárnější Imagine Dragons nebo Bastille či známé producenty Calvina Harrise a Skrillexe. Zkrátka nepřijdou ani milovníci kapely Placebo.

Aktuální cena vstupenek až do konce dubna je 209 eur na celý týden i s kempováním, případně 179 eur na pětidenní hlavní program bez kempování. Prodávají se i vstupenky na jednotlivé dny.

Více informací o dalších jménech na line-upu a vstupenkách najdete na oficiálním webu festivalu Sziget.

Sziget – Island of Freedom 2014, Budapěšť (HU) – ostrov Óbudai, 11. - 18. 8. 14    

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.