MGMT potvrdili datum vydání nové desky na září

Po dlouhém čekání konečně přichází potvrzení. Nová eponymní deska MGMT vyjde 17. září, známe už tracklist a obálku. První ochutnávkou byla zatím pouze píseň Alien Days, která vyšla na audiokazetě u příležitosti Record Store Day, ale posléze ji kapela uvolnila i v digitální verzi k poslechu online. K této písni a také ke skladbě Your Life Is A Lie a Cool Song No. 2 v létě vzniknou videoklipy.

MGMT na desce pracovali s Davem Fridmannem, tedy tím stejným mužem, který se podílel na jejich předchozích dvou deskách Oracular Spectacular a Congratulations a také spolupracoval s The Flaming Lips nebo Tame Impalou.

Na albu MGMT se objeví i coververze skladby Introspection psychedelické kapely Faine Jade. Sérii videoklipů odstartuje Your Life Is A Lie. Na podzim duo zamíří koncertovat do Evropy, nejblíže České republice vystoupí například ve Vídni či Berlíně.

Tracklist:

Alien Days                           

Cool Song No. 2                                   

Mystery Disease                                

Introspection                                       

Your Life Is a Lie                 

A Good Sadness                                  

Astro-Mancy                        

I Love You Too, Death                           

Plenty Of Girls In the Sea                                  

An Orphan Of Fortune

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.