MGMT vystoupí na Colours of Ostrava 2014

MGMT MGMT

S nečekanou novinkou přicházejí z Ostravy, příští rok v létě zahraje na Colours vedle prvních ohlášených hudebníků jako jsou Robert Plant či písničkář John Grant i americké psychedelické duo MGMT. Dvojice Andrew Vanwyngarden a Ben Goldwasser proslulá podivuhodnými nápady a hudbou přesahující hranice mezi nezávislým experimentováním a líbivou pop music zazáří v industriálním areálu v Dolních Vítkovicích.

Druhým ohlášeným interpretem jsou francouzští hudebníci hrající na plechové sudy Les Tambours du Bronx. „Obě kapely, i když jsou každá z jiného žánru, dávají obrovský důraz na vizuální složku koncertu, jejich vystoupení budou pro diváky velký zážitek,“ láká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

První vlna nejlevnějších vstupenek již byla vyprodána, nyní je pořídíte za 1590 Kč ve formě e-ticketu nebo za 1610 Kč ve fyzické formě v e-shopu Colours of Ostrava nebo na pobočkách Ostravského informačního centra. Tato cena je limitována počtem (do vyprodání dalších 5000 vstupenek) nebo časově do 31. ledna 2014. V prodeji jsou i VIP vstupenky pro zájemce o další výhody.

Colours Of Ostrava, Ostrava – areál Dolní Vítkovice, 17. - 20. 7. 14  

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.