Moment v Kopřivnici ovládne nejen centrum, Sea + Air a vstupné dobrovolné

Festival Moment Festival Moment

Na tradici kopřivnických festivalů, tentokrát s důrazem na celou rodinu, navazuje druhým ročníkem festival Moment. Jednodenní událost se zároveň přesune blíže k centru, když vystřídá prostředí Červeného kamene za park v centru města. K návštěvě zve letos ještě odvážnější pestrobarevný program, který začne s úderem poledne. Mezi stromy se představí českému posluchači známí Sea + Air (Colours of Ostrava, samostatný koncert v pražském baru Lucerna), manželská dvojice kouzlící indie pop s pomocí mnoha nástrojů, mj. cembalem, varhanami a zvonkohrou.

To je ovšem jen vrchol ledovce: do Kopřivnice zavítá citlivý pop Ille, mlhoviny slovenských Longital a roztržitá něha Beaty Bocek. Během dne si bude možné nechat pomalovat obličej, žonglovat a tančit, zúčastnit se různých workshopů anebo spolu s dalšími příchozími jamovat... Nespočet dalších vystupujících a kompletní představu o line-upu a jiných podrobnostech lze nabýt na stránce události.

Žádný festival, pod kterým jsem byla podepsaná, nebyl oplocen. Tak je to i letos, kdy festival proběhne v centru Kopřivnice, v Sadu Dr. E. Beneše a blízkých klubech. Přiblížili jsme akci k lidem, park i [árt té kafé] Mandala jsou bez bariér a vstupné bude dobrovolné,“ přibližuje za organizátory Petra Poletucha a dodává, že venkovní program potrvá tak, aby nerušil noční klid. „Posledním představením v parku bude LiveLab exhibice - outdoorová projekce od VJ Jaamora, kterou pozorovatele zaručeně překvapí,“ slibuje a dodává, že poté se program přesune do přilehlých klubů.

Příspěvky na festival v hodnotě vyšší jak 200 Kč budou zařazeny do tomboly o hodnotné ceny.

Festival Moment, Kopřnivice - různá místa, 20. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.