Mount Kimbie ohlašují nové album

Mount Kimbie Mount Kimbie

Mount Kimbie, post-dubstepová dvojka blízká Jamesi Blakeovi, se ohlašuje s novým albem. Ještě před pár týdny bylo okolo londýnské formace hrobové ticho, to bude definitivně prolomeno 28. května. Vyjde Cold Spring Fault Less Youth.

Již za dva měsíce tak Mount Kimbie vytasí jednáctku skladeb, nově prostřednictvím prestižního labelu Warp Records. Ve dvou písních se objeví zpěvák King Krule, jenž byl letos mezi nominovanými v anketě BBC Sound of 2013. Dominic Maker a Kai Campos si navíc na novince zazpívají, což je jasné přinejmenším z první vypuštěné skladby - dnes již v albové kvalitě - Made to Stray (která byla nedávno i naším Songem dne). „Dva roky jsou dlouhá doba (od vydání debutu, pozn. red.), mění se vkus, co očekáváte od života a tak dále,“ uvedla dvojice pro Pitchfork. „Přirozeně se změnil i náš zvuk.“ Zároveň Mount Kimbie vyrazí na koncertní šňůru, nejblíže se ukážou v Berlíně (2. 5.) a Vídni (10. 5.)

Tracklist:

Home Recording

You Took Your Time (feat. King Krule)

Break Well

Blood and Form

Made To Stray

So Many Times, So Many Ways

Lie Near

Meter, Pale, Tone (feat. King Krule)

Slow

Sullen Ground

Fall Out

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.