Na showcaseovém festivalu Nouvelle Prague vystoupí američtí rappeři Dilated Peoples

Nedávno jsme vás informovali o novém showcaseovém festivalu Nouvelle Prague, který se uskuteční v dnech 1.- 2. listopadu v areálu pivovaru Staropramen. Půjde nejen o setkání odborníků z hudebního průmyslu, ale také vystoupení mladých kapel například z Kanady či Austrálie. Festival bude mít pro každý den jednoho headlinera a nyní už známe jméno toho druhého. Budou to američtí rappeři Dilated Peoples. Předchozí páteční den uzavře koncert anglické písničkářky Lucy Rose, kterou pořadatelé ohlásili již dříve. Podrobnosti o hudebním programu a konferenci pro profesionály najdete zde.

Undergroundová hip-hopová formace Dilated Peoples představí v Praze krom jiného i nové album Directors of Photography, jehož vydání je naplánováno na začátek příštího roku.

Koncertní i odborná část festivalu Nouvelle Prague bude otevřená pro širokou veřejnost. Pořadatelé seznámí zájemce s celým konceptem showcaseového festivalu a konference na workshopu nastávajícího veletrhu FOR MUSIC & SHOW, který se uskuteční ve dnech 3.-5. října v areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

Vstupenky na oba dny festivalové části jsou v prodeji v sítích Ticketforpeople, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 370 Kč, jednodenní vstupenka pak za 200 Kč. Delegátský pas je možné zakoupit po registraci na Ticketforpeople nebo SMS Ticket za 600 Kč.

Nouvelle Prague, Praha – areál pivovaru Staropramen, 1.-2. 11. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.