Nouvelle Prague 2021. Osobnosti české a zahraniční hudební scény, workshopy a diskuze

Nouvelle Prague 2021. Osobnosti české a zahraniční hudební scény, workshopy a diskuze foto: Nouvelle Prague 2019

Nouvelle Prague nabídne podeváte hudebním profesionálům, amatérům i studentům možnost seznámení se současným děním na scéně, oborovými platformami a asociacemi, setkání s osobnostmi scény a množství panelových diskuzí a workshopů. Od pátku 22. do soboty 23. října v pražském Doxu.

Kromě debat o dopadu pandemických opatření anebo změn uspořádání vztahů mezi vydavatelstvími dojde také na několik dalších programů, které pomohou hudebníkům a hudebním profesionálům profesionalizovat svou tvorbu. Autorské právo přiblíží Svaz autorů a interpretů, OSA a Intergram. Finanční podporu, granty i Národní plán obnovy představí Ministerstvo kultury, Nadace Život umělce, OSA a SoundCzech. Účastníci konference se mohou účastnit krátkých mentorských setkání se zástupci klubů, festivalů, vydavatelství a hudebních médií.

Večerní showcase přinese sety Aiko, Amelie Siba, Deaf Heart, Evelynne, Fall from Everest, česko-ruských Bottled Fish, maďarských Belas a O’Sullivan, slovenských White Place a Blame Your Genes, britských projektů Chartreuse, Girli, The UMA a francouzsko–italských The Halflives.

Přečtěte si rozhovor s programovou ředitelkou Nouvelle Prague Annou Mašátovou, který vznikl během posledního ročníku festivalu.

Nouvelle Prague, Praha – Dox+, 22.–23. 10. 21

 

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.