Na slavnostním večeru Vinyly zahrají také Děti mezi reprákama

Na slavnostním večeru Vinyly zahrají také Děti mezi reprákama

Už jen necelý měsíc zbývá do vyhlášení vítězů letošního, v pořadí pátého ročníku hudebních cen Vinyla. Slavnostní večer proběhne 3. února v Lucerna Music Baru a jak je zvykem, na návštěvníky čeká i zajímavý doprovodný koncertní program. K již oznámené trojici Květy, Please The Trees a Ventolin nyní organizátoři přihazují ještě textově uhrančivý písničkářský lo-fi projekt Děti mezi reprákama.

Roste tím pravděpodobnost, že svůj koncert ten večer odehraje jeden z budoucích vítězů. Květy a Please The Trees jsou totiž nominovány v kategorii album roku (společně s Dizzcockem, Kittchenem a Gurun Gurun), Děti mezi reprákama pak v kategorii objev roku (společně s Aid Kidem a Dalekko).

Celým večerem provede herečka, slamerka a hudebnice Biomasha, přesný harmonogram naleznete zde. Vstupenky si v předprodeji pořídíte za 150 Kč, na místě pak za 200 Kč.

Vyhlášení cen Vinyla: Děti mezi reprákama + Květy + Please The Trees + Ventolin, Praha – Lucerna Music Bar, 3. 2. 15

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.