Natasha Khan zrežírovala epizodu ve filmu Madly

Bat For Lashes, foto myspace.com/batforlashes Bat For Lashesfoto: myspace.com/batforlashes

Éterická Natasha Khan (Bat For Lashes) se pouští do filmové režie. Loni natočila krátký snímek Under The Indigo Moon, v němž si odprezentovala část vlastní módní kolekce a se soundtrackem jí vypomohl Beck Hansen. Dalším jejím režisérským počinem bylo krátké rodinné drama Gotcha a letos už našlapuje k celovečernímu filmu jako jedna z šestice autorů, kteří vytvořili patnáctiminutové epizody antologie Madly o různých podobách lásky v šesti různých zemích. Natashina část I Do se odehrává ve Velké Británii a pojednává o myšlenkách nevěsty těsně před svatbou s mysteriózní zápletkou. Mezi režiséry filmu, který ještě zahrne povídky z Argentiny, Austrálie, USA, Japonska a Indie je také Gael García Bernal známý přinejmenším z klasiky Amores perros Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Na trailer k Madly se můžete podívat tady.

Ani hudební tvorba Natashi Khan nezaostává, už 25. září jí vychází album s novým projektem Sexwitch, v němž se spojila s brightonskou psychedelickou indie kapelou TOY. Jejich spolupráce započala už původně íránskou písní The Bride.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.