Bat For Lashes vypráví příběh nevěsty. S novým singlem vypouští první kapitolu

Bat For Lashes Bat For Lashes Facebook.com/Bat For Lashes

Natasha Khan už se delší dobu točí kolem „nevěsty“ a podle posledních zpráv vychází najevo, že připravuje konceptuální narativní dílo, které bude spojeno s jejím novým albem The Bride. Doprovodí ho stejnojmenná literární povídka, jejíž první kapitolu můžete číst na serveru The Line Of Best Fit. Už v únoru zveřejnila teaser se skladbou I do a oznámením data vydání.

I do navazuje na epizodu v kolektivním filmu Madly, kterou Natasha režírovala. The Bride je příběhem ženy, jejíž snoubenec zemřel při autonehodě cestou na svatbu. Album vznikalo s myšlenkou celovečerního filmu (i toho se možná jednou dočkáme) a je nahráno jako soundtrack. Součástí konceptu bude několik koncertů v kostelech, kaplích a katedrálách (pro nás bohužel daleko za oceánem), na které by měli návštěvníci na žádost zpěvačky přijít oblečeni formálně nebo ve svatebním oděvu.  

Natasha Khan vydala loni album s novým projektem Sexwitch, vyzkoušela filmovou režii, spolupracovala s Beckem. Jak bude znít The Bride, o tom napovídá nový singl In God's Sake.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.