Neúnavný jezdec Ryder the Eagle v Brně

Neúnavný jezdec Ryder the Eagle v Brně

Francouzský bard Ryder the Eagle, bývalý bubeník kapel The Dodoz a Les Aves se vrací do Brna, kde ho uvítá klub Mersey. „Adrien svým zpěvem doširoka otevírá své srdce a nechává proniknout své skutečné já ze svých upřímných, rozervaných písní,“ – pořadatelé slibují neutuchající intenzitu a vášnivé emoce pro tohoto hudebníka zcela vlastní.

Bubenické řemeslo ho sice bavilo, ale chtěl prozkoumat harmonie, skládat písně a být schopen je zpívat. Proto vzniklo jeho umělecké alter ego Ryder the Eagle. Je to fiktivní postava, která má však Adrienovu osobnost, jak sám tvrdí. „Myslím, že je dobré krystalizovat v hudbě spojení s lidmi, kteří ji poslouchají. Jsou to věci, které máme všichni společné – tyto extrémní emoce jsou v nás, protože jsme civilizované bytosti,“ čteme v rozhovoru pro La Vague Parallele. V Mersey představí 12. června také písně z nového alba Free Porn.  

O doprovod se postará jazzem načichlý projekt David Invalid, kde za klávesami uslyšíme Davida Pšenčíka z Acute Dose, který se svými kumpány nechává volně plynout floutkovství a soulovou duši v bezbřehé produkci.

Ryder the Eagle + David Invalid, Brno – Mersey klub, 12. 6. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.