Nezávislá kultura v Ostravě ožívá. Jeden Tag znovu rozjíždí program

Nezávislá kultura v Ostravě ožívá. Jeden Tag znovu rozjíždí program

Po půlroční pauze začíná opět v Ostravě fungovat komunitní prostor Jeden Tag, úzce spojený s Galerií Nibiru. S příchodem nového roku se v něm zase probouzí život a budou se tu odehrávat koncerty, výstavy, přednášky a další akce, které může pořádat kdokoliv se zajímavým nápadem. Výzva k zapojení se do spoluutváření otevřeného místa k setkávání místní nezávislé kultury je stále platná.  

První koncert, kterým Jeden Tag startuje další sezonu, láká na elektrotrashový discopunk dvojice I LOVE 69 POPGEJU, jež nyní koncertuje spíše zřídka. Doprovodí je slezská princezna DJ Fofela, pro kterou „techno je všechno i rave může bejt.“

Třetím hostem tohoto večírku bude lokální špinavá, nekompromisní úderka Hospital Brut, která se žánrově opírá o noisecore, industrial a avantgardní postupy. Zazní zcela jistě i skladby z jejich EP zuerst, které vyšlo zkraje uplynulého roku.

I LOVE 69 POPGEJU + Hospital Brut + DJ Fofela, Ostrava – Jeden Tag, 10. 1. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.