Nine Inch Nails potvrdili vydání nového alba

Nine Inch Nails, foto Universal Nine Inch Nailsfoto: Universal

A je tu jedna dobrá zpráva pro fanoušky Trenta Reznora. Po pětileté pauze, kterou vyplnil skládáním hudby pro film (The Social Network a Muži, kteří nenávidí ženy) a také nahráváním a koncertováním s projektem How To Destroy Angels, konečně potvrdil osmou řadovou desku Nine Inch Nails.

Album vyjde na labelu Columbia Records, tedy vydavatelství, pod jehož křídly jsou i How To Destroy Angels, tvoření kromě Reznora jeho ženou Mariqueen Maandig a Atticem Rossem.

"Nebyl jsem zcela upřímný ohledně věcí, kterými jsem se v poslední době zabýval. Poslední rok jsem tajně nepřetržitě pracoval s Atticem Rossem a Alanem Moulderem na nové dlouhohrající desce Nine Inch Nails, a s radostí oznamuji, že je hotová a zatraceně dobrá. To je opravdu podnět a motivace k rozhodnutí dát dohromady novou kapelu a vyrazit na turné. Mé filmové aktivity, How To Destroy Angels a jiné projekty mě opravdu kreativně povzbudily a teď chci tu energii využít k oživení Nine Inch Nails", řekl k návratu Reznor.

Koncertní sestavu Nine Inch Nails budou tvořit Andrian Belew z King Crimson, Josh Eustis z Telefon Tel Aviv, předchozí členové Nine Inch Nails Robin Finck, Alessandro Cortini a Ilan Rubin a samozřejmě Trent Reznor.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.