Noise Not Bombs v brněnském Bajkazylu podpoří i Mediky na ulici

Noise Not Bombs v brněnském Bajkazylu podpoří i Mediky na ulici

Bajkazyl Brno pořádá další benefiční akci, v níž spojuje iniciativu Food Not Bombs a hudební program Noise Not Bombs. Tentokrát podpoří kromě kolektivu, který přináší teplé jídlo lidem v nouzi, také studentský spolek Medici na ulici, sdružující budoucí zdravotníky. Obě organizace spojuje zájem o bezdomovectví a pomoc všem bez rozdílu.

V pátek 13. května od 14:00 budou k dispozici opět veganské burgery v rámci akce Vegan Burger Days za benefiční příspěvek, od 18.00 hodin pak hudební line-up zahájí námi již avizovaná nizozemská kapela Combo Qazam – nyní na československém turné, kterou budou následovat blackmetaloví Antilife z Francie, místní žánrově fluidní kytarová sestava Bare Escape a závěrem emo hardcoroví Altercast z Olomouce.

„Transcendentální sonický zážitek slibující hlubokou katarzi. Hrátky se smutkem, které jsou postupně nahrazeny všeobjímajícím krásnem,“ ohlašuje na konto poslední kapely v programu dramaturgie z Mad Duck Booking.

Vegan Burger Days pro FNB a Mediky na ulici, Brno – Bajkazyl, 13. 5. 22
Noise Not Bombs – benefice pro FNB, Brno – Bajkazyl, 13. 5. 22

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.