Nové album The Smashing Pumpkins je zase o něco blíž

Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) Billy Corgan (The Smashing Pumpkins)

Billy Corgan, frontman The Smashing Pumpkins, se totiž na Twitteru mimo jiné pochlubil, že je hrdý na pracovní výsledky kapely. A aby podpořil svá slova a navnadil fanoušky, zveřejnil tracklist nové desky. Devátého řadové alba pod názvem Oceania se dočkáme pravděpodobně v listopadu, zhruba před týdnem se dokončila jeho mixáž.  

Skladby, které se na albu objeví, nejsou ale úplně nové. Některé z nich už zahrnulo minulé, koncepční album Teargarden by Kaleidyscope. To je složeno ze 44 písní, jež vycházejí postupně na internetu a dosud nevyšly všechny.

The Smashing Pumpkins se v devadesátých letech dostali na místo jedné z nejuznávanějších i komerčně nejúspěšnějších kapel. Rok 2000 se pro ně ale stal osudným, rozpadli se. O šest let později se Billy Corgan rozhodl pokračovat, jeho ideje však bývalí spoluhráči příliš nesdíleli. K dnešnímu datu je Corgan jediným, kdo ze „starých“ The Smashing Pumpkins zůstal.

Tracklist:

Quasar

Stella P And The People Mover

Panopticon

The Celestials

Violet Rays

My Love Is Winter

One Diamond, One Heart

Pinwheels

Oceania

Pale Horse

The Chimera

Glissandra

Inkless

Wildflower

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.