Nové EP God and Eve. Nadsázka lemovaná organickým zvukem

Nové EP God and Eve. Nadsázka lemovaná organickým zvukem

God and Eve se stali nepřehlédnutelní začátkem letošního roku po vydání EP The Creation, které neuniklo ani hledáčku KEXP. Listopad přinesl další nahrávku The fastest way to deep clean a house pod hlavičkou Slnko Records. 

„V druhom EP sme pracovali trochu inak v tom zmysle, že už sme začali hrať so stálou zostavou, takže aj ďalší hudobníci dostávali v tvorbe väčšiu voľnosť a celkový zvuk je organickejší,” popisuje novinku Richard Grimm, který spolu s Evou Sajanovou tvoří jádro projektu.

Co se naopak nezměnilo, je velká dávka nadsázky, s níž ke své tvorbě přistupují. Projevuje se například ve skladbě Dear Dairy, která využívá intoleranci k laktóze jako paralelu intolerance vůči lidem. Album, jež se hudebně pohybuje mezi art-rockem, popu a experimentálním jazzem bude začátkem nového roku dostupné i na fyzických hudebních nosičích – CD a vinylech, do té doby je k poslechu na streamovacích platformách.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.